KAMPANIA SPOŁECZNA

Ratujemy Muzeum Techniki

Jest to kampania poświęcona ratowaniu dorobku polskiej i światowej techniki, zgromadzonej w Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

PRZEJDŹ DO STRONY

Celem kampanii jest poinformowanie polskiego społeczeństwa o obecnej trudnej sytuacji Muzeum Techniki, która jeśli nie zostanie rozwiązana, doprowadzi do jego likwidacji. Wierzymy, że Polacy, ceniąc dorobek naszych wynalazców, podpiszą się pod wspólną deklaracją, której celem jest przekonanie władz, że warto ocalić naszą polską historię w dziedzinach techniczno-inżynierskich. W trakcie kampanii będziemy systematycznie prezentować najcenniejsze eksponaty zgromadzone w Muzeum Techniki. Wiemy, że uratować Muzeum Techniki od likwidacji możemy tylko i wyłącznie razem i dlatego liczymy na każde wsparcie.

Jeśli tak jak my uważasz, że warto rozwijać wiedzę i poznawać wkład Polski w rozwój cywilizacji technicznej świata i Europy pomóż nam uratować Muzeum Techniki i wypełnij deklarację poparcia.
Bo za kilka tygodni może już go nie być!

Mając świadomość skali problemu Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej zainicjowało kampanię społeczną "Ratujemy Muzeum Techniki". Uważamy, że niezależnie od zmian, jakie powinny zostać wprowadzone w Muzeum Techniki, jego obecność w Polsce jest niezbędna. W każdym roku prawie 200.000 młodych osób odwiedza tą placówkę i uczestniczy w cyklu edukacyjnym poświęconym ewolucji polskiej techniki. To Ci młodzi ludzie w niedalekiej przyszłości będą budować naszą Polskę. Likwidacja miejsca, gdzie mogą zbudować fundament wiary, że Polacy są w stanie tworzyć zaawansowane rozwiązania techniczne z pewnością wpłynęłaby niekorzystnie na możliwości utrzymania autonomii naszego kraju w dziedzinach techniki.

Dlatego zwracamy się z apelem do wszystkich Polaków, którzy chcą być dumni z naszych osiągnięć - przyłączcie się do kampanii i wypełnijcie deklarację poparcia. Polska jest krajem, z którego z powodzeniem możemy być dumni i utrzymajmy to, co daje początek nowym pokoleniom polskich inżynierów i techników. Tylko w ten sposób Polska może być maksymalnie niezależnym i suwerennym krajem.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO KAMPANII

Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje dotyczące naszych działań lub jeśli

  • liczą się dla Ciebie osiągnięcia polskiej techniki i chcesz pomóc w ich promocji
  • uważasz, że warto zadbać o polską młodzież i dać jej wsparcie w odnalezieniu pracy na terenie Polski
  • chcesz, aby nasza gospodarka stanowiła prawdziwą konkurencję dla gospodarek bardziej rozwiniętych
  • uważasz, że polskie produkty powinny być dostępne w zagranicznych sieciach sprzedaży

dołącz do Stowarzyszenia Wspierania Techniki Polskiej i razem budujmy Polskę taką, z której zawsze będziemy dumni.

ZŁÓŻ WNIOSEK JUŻ DZISIAJ

Wsparli nas

Powiązane aktualności

SWTP wpisane do KRS

INFORMACJA

Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej zostaje wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego.http://krs-pobierz.pl/stowarzyszenie-wspierania-techniki-polskiej-i5869747/krs

CZYTAJ CAŁOŚĆ