Partnerzy

Pragniemy zwiększać skuteczność przekazu informacji o polskich osiągnięciach


Jesteśmy członkiem największej w Polsce i najstarszej w Europie organizacji pozarządowej, której początek pamięta człowiek imieniem Józef Bem.

Naczelna Organizacja Techniczna (NOT) jest organizacją o 180-letniej tradycji, jego historia ma swój początek w 1835 r., gdy w Paryżu powstało Politechniczne Towarzystwo Polskie. Obecnie NOT stanowią stowarzyszenia naukowo-techniczne tworząc federację. Skupia ona ok. 110 tys. członków w 40 stowarzyszeniach wspierając innowacyjność polskiej gospodarki, szczególnie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Chciałbyś zostać naszym partnerem?

Statut stowarzyszenia
statut-swtp.pdf 0.3 MB
POBIERZ

Partnerzy strategiczni

NOT Informatyka Sp. z o. o.

www.not-informatyka.pl

Działalność Spółki obejmuje wsparcie w obszarze technologii informacyjnych, świadczone na rzecz Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych oraz Naczelnej Ogranizacji Technicznej. Usługi świaczone poza obszarem Stowarzyszeniowym są realizowane wyłącznie dla podmiotów zaangażowanych w działalność naukowo-techniczną lub związaną ze wsparciem działalności stowarzyszeniowej w Polsce, zgodnie ze strategią Spółki.

Kancelaria GCS Legal

gcslegal.pl

Kancelaria GCS Legal - to filar wsparcia prawnego dla Stowarzyszenia oraz podmiotów współpracujących. GSC Legal to profesjonalna kadra prawnicza zarządzana przez trzech biznesowych partnerów, którzy łączą swoje umiejętności współpracując w jednej spółce. Profesjonalne podejście, zaangażowanie, współpraca z zagranicznymi kancelariami oraz bardzo duże doświadczenie zawodowe to kluczowe cechy podmiotu.

FSNT NOT

https://enot.pl/

Federacja 39 Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych (FSNT-NOT) jest dobrowolnym związkiem stowarzyszeń naukowo-technicznych. Działa na rzecz nauki, techniki i gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej, wspierając twórczy wysiłek polskich inżynierów i techników. FSNT-NOT oraz tworzące ją stowarzyszenia aktywnie uczestniczą w międzynarodowych wspólnotach i organizacjach inżynierskich, reprezentując polskie środowisko techniczne. Rozwijają współpracę z polonijnymi stowarzyszeniami naukowo-technicznymi, integrując społeczność techniczną w kraju i poza jego granicami.


Pozostali partnerzy