20.01.2021

Dodatkowe źródła przychodów dla SNT/TJO. Kompleksowa i bezpieczna obsługa firm w zakresie podejmowania decyzji

WYDARZENIE

W dniu 14.01.2021r.  Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej, we współpracy z NOT Informatyka Sp. z o. o., rozwijającej bezpieczne narzędzia, w tym aplikację wideo-konferencji i podejmowania decyzji on-line, zorganizowało spotkanie on-line dla Terenowych Jednostek Organizacyjnych oraz Stowarzyszeń Naukowych na temat:

"Dodatkowe źródła przychodów dla SNT/TJO.

Kompleksowa i bezpieczna obsługa firm w zakresie podejmowania decyzji"

Spotkanie dedykowane było osobom zarządzającym stowarzyszeniem lub oddziałem, dyrektorom oraz doradcom biznesowym działającym przy stowarzyszeniach, terenowych jednostkach organizacyjnych i podmiotach powiązanych z FSNT-NOT.

W trakcie spotkania przedstawiony został zakres usług/produktów, które można wdrożyć do oferty stowarzyszenia/terenowej jednostki organizacyjnej, mechanizm współpracy, w tym podział przychodów.

Wydarzenie podzielone zostało na dwie części.

Pierwszą część poprowadził Kamil Wójcik - Prezes SWTP i wiceprezes FSNT-NOT, na której przedstawił koncepcje współpracy oraz możliwości dodatkowych przychodów dla TJO i SNT, poprzez oferowanie podmiotom współpracującym produkty i usługi opracowane przez zespół inżynierów NOT Informatyka.

Drugą cześć poprowadził Tomasz Dunaj – członek SWTP,  przedstawiając narzędzia, które usprawniają działania przedsiębiorstwa w dobie pandemii a mianowicie.

System Wirtualnych Spotkań z modułem głosowań oraz wyborów  - VMS ( Virtual Meeting System), który posiada bogaty zestaw funkcjonalności do audio-wizualnej komunikacji elektronicznej i organizowania spotkań online, zapewniający kompleksową obsługę informatyczną firm oraz instytucji.  System jako jeden z nielicznych gwarantuje pełne bezpieczeństwo przetwarzania danych i ochronę własności intelektualnej użytkowników.

Oprogramowanie pozwala na szybkie tworzenie sesji, udzielanie głosu uczestnikom, współdzielenie tablicy, pracę w podgrupach, rejestrację przebiegu spotkania oraz udostępniania i przesyłania prezentacji.

Na potrzeby organizacji spotkań, użytkownik ma do dyspozycji szeroki wachlarz opcji dostępu, począwszy od prostego linku do spotkania a skończywszy na zaawansowanym mechanizmie spersonalizowanych kodów dostępu, dzięki którym może zorganizować głosowania jawne lub tajne a także przeprowadzić wybory.

System Rezerwacyjny – nConference, który zawiera liczne funkcjonalności dedykowane konferencjom, organizacji szkoleń, takie jak prezentacja terminarza, możliwość zaawansowanego zarządzania zgłoszeniami czy kompleksową obsługę płatności elektronicznych i dokumentacji księgowej. Ze względu na bardzo ergonomiczną budowę, nConference stanowi kluczowe wsparcie dla przedsięwzięć organizowanych zarówno przez organizacje pozarządowe jak i podmioty komercyjne.System stanowi podstawowe narzędzie do komunikacji z uczestnikami szkoleń, konferencji lub wydarzeń organizowanych przez zamawiającego.

Dzięki licznej grupie prawie 30 podmiotów należących do FSNT NOT po zakończeniu Webinarium odbył się panel dyskusyjny, na którym każdy mógł zabrać głos i wypowiedzieć się na temat ewentualnej współpracy.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w Webinarium – Zespół SWTP i NOT Informatyka.


Przygotowania zasobów do Olimpad online

DZIAŁANIE
23.09.2021
W dniu wczorajszym 22.09.2021 r. w Warszawskim Domu Technika odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom 47 edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Dzisiaj od samego rana, zespół NOT Informatyka oraz SWTP ruszył pełną parą z przygotowaniem serwerów do następnych Olimpiad. Trzymajcie kciuki za następnych olimpijczyków :)
CZYTAJ CAŁOŚĆ

Zespół Roboczy d.s. Planowania Przestrzennego

DYSKUSJA
28.08.2021
W dniu 27 sierpnia 2021r SWTP wraz z Federacją Inicjatyw Oświatowych, Fundacją Civis Polonus, Fundacją Instytut na rzecz Ekorozwoju, Fundacją Szkoła z Klasą, WWF Polska oraz OFOP, zorganizowało spotkanie pod nazwą Zespół Roboczy d.s. Planowania Przestrzennego.
CZYTAJ CAŁOŚĆ

21 lipca 2021 r. odbyło się posiedzenie podkomisji stałej, działającej przy sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii

INFORMACJA
21.07.2021
21 lipca 2021 r. odbyło się posiedzenie podkomisji stałej, działającej przy sejmowej Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii
CZYTAJ CAŁOŚĆ