2 lata temu

SWTP na XXV Kongresie Techników Polskich i III Światowym Zjeździe Inżynierów Polskich

WYDARZENIE

Wczoraj zakończyło się łączone wydarzenie XXV Kongres Techników Polskich i III Światowy Zjazd Inżynierów Polskich. W wydarzeniu wzięło udział 450 uczestników z Polski i zza granicy, reprezentujący przedsiębiorstwa i stowarzyszenia, obecni oraz byli przedstawiciele najwyższych władz państwowych i lokalnych.

Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Polacy razem".

Prezes Stowarzyszenia Wspierania Techniki Polskiej w swoim wystąpieniu w panelu zatytułowanym "Information Technology – perspektywa rozwoju - urządzenia i aplikacje" poruszył konieczność dopasowania urządzeń i aplikacji do wspierania procesów biznesowych stowarzyszeń. Podkreślił symbiozę pomiędzy działalnością stautową i biznesową.

SWTP, inicjatorowi kampanii "Ratujemy Muzeum Techniki", udzielono dodatkowej, nieuwzględnionej wcześniej w programie wydarzenia, możliwości poinfomowania o kampanii wszystkich uczestników, zgromadzonych na wspólnej sesji kończącej. Infomacja o podjęciu przez SWTP kampanii "Ratujemy Muzeum Techniki" została przyjęta oklaskami i Stowarzyszenie otrzymało poparcie dla podjętego działania. Dostępne w Portalu eNOT.pl oświadczenie podpisane zostało już ponad 1000 Polaków.


Odpowiedzi z Kancelarii Premiera Rady Ministrów oraz Ministerstw w sprawie Muzeum Techniki

DZIAŁANIE
07.09.2016

Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu, w którym każdy z nas ma swój cenny udział, osiągnęliśmy pierwszy cel, jakim jest zwrócenie uwagi decydentów na fakt obecności problemu Muzeum Techniki i Przemysłu.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

SWTP rozpoczęło wysyłkę listów do Prezesa Rady Ministrów

DZIAŁANIE
19.07.2016

19 lipca 2016 roku o godzinie 11:30 został wysłany pierwszy list do Pani Premier Beaty Szydło, w którym Stowarzyszenie Wspierania Techniki Polskiej zwraca się z prośbą o wsparcie w rozwiązaniu problemu, z jakim boryka się Muzeum Techniki i Przemysłu w Warszawie.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

Poloneza czas zacząć

FILM
14.07.2016

Czwarta część wystawy poświęconej polskiej motoryzacji to spotkanie z Polonezem, który swoje życie rozpoczął w drugiej połowie lat siedemdziesiątych.

CZYTAJ CAŁOŚĆ